Вітаємо чемпіонів

Юнацький склад ФК БРОНЬКА - срібний призер першості Іршавщини з футболу серед юнацьких команд 2021!

16:31 04.11.2021

Зустріч щодо стану вакцинації проти коронавірусної хвороби у Довжанській ТГ

Цього тижня відбулася зустріч заступника голови Хустської РДА Сергія Яреми та заступника головного лікаря КНП "Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги" Степана Суковича з колективом Довжанської сільської ради. Основне питання - стан вакцинації проти коронавірусної хвороби.

13:03 23.10.2021

Вітання ювілярці!

Уже стало доброю традицією вітати із поважним ювілеєм мешканців нашої громади, за плечима яких багаторічний життєвий досвід, мудрість років та невтомна праця.

12:48 20.10.2021

Послуги, пов’язані з житлом на Гіді

Плануєте поліпшити житлові умови або отримати від держави житло для тимчасового проживання? Для вашої зручності зібрали добірку держпослуг, пов’язаних із житлом на Гіді.

17:32 19.10.2021

Нові можливості розвитку велоінфраструктури за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

Велосипед – це здоровий, доступний, екологічний транспорт та дуже популярний транспортний засіб у нашій громаді! Тому створення безпечних умов та розвиток дорожньої інффраструктури є одним із наших пріоритетів.

10:10 13.10.2021

Створюємо ліси разом

Сьогодні в нашій громаді проведено цікавий екологічний захід в рамках акції «Створюємо ліси разом».

14:45 08.10.2021