Ukraine Rebuilding Task Force - готуймося до Великої Реконструкції!

З 1 червня по 22 серпня 2023 року Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з Visionest Institute (Естонія) проводять набір на міжнародну програму для представників МСБ з індустрій, які задіяні у відбудові України!

09:00 26.06.2023

Увага! Незабаром розпочнеться пройом проєктів для участі у конкурсі Громадський бюджет 2023 (бюджет участі)

З 26 червня 2023 року Довжанська сільська територіальна громада оголошує про початок конкурсу проєктів в рамках Громадського бюджету. Щоб стати учасником конкурсу достатньо заповнити заявку та зібрати 10 підписів від мешканців громади, які готові підтримати проєкт на відкритому голосуванні. Подати заявку на конкурс може будь-яка особа, яка досягла 14-річного віку.

14:37 20.06.2023

Про проєкт U-Report

Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з міжнародним молодіжним проєктом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) реалізує проєкт U-Report. Цей проєкт покликаний у формі онлайн-опитувань через популярні месенджери збирати думки української молоді щодо суспільного життя та завдяки ним генерувати зміни у суспільстві.

09:43 20.06.2023

17,5 млн грн субвенції з держбюджету на облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти розподілили у Закарпатській області

28 квітня Уряд затвердив Порядок та умови надання субвенції місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти, а також розподіл її обсягу між областями.

09:42 20.06.2023

До уваги мешканців громади!

Довжанська теріторіальна громада стала учасницею проєкту "Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад", який втілюється «Міжнародною організацією з міграції» IOM Ukraine у партнерстві з «Західноукраїнським ресурсним центром» та фінансується Посольством Канади. Такі проєкти сприяють зміцненню стійкості громад в середовищі численних потрясінь шляхом розбудови спроможності до збору та використання даних на місцевому рівні.

20:14 29.05.2023

До уваги платників податків – фізичних осіб!

Державна податкова служба України нагадує, що подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) передбачено Конституцією України та розділом IV Податкового кодексу України (далі – Кодекс).

08:57 28.04.2023

Щодо можливого несвоєчасного закриття зміни і формування щоденних фіскальних звітних чеків (щоденних Z-звітів) через форс-мажорні обставини (повітряну тривогу, відсутність світла тощо)

Правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та програмних РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг встановлені Законом України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265). Дія його поширюється на всіх суб’єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.

08:52 28.04.2023

Довжанська територіальна громада отримала допомогу від ПРООН

Нещодавно у рамках співпраці нашої громади з Програмою розвитку ООН Центр надання адміністративних послуг Довжанської сільської ради отримав новий сучасний принтер. Працівники ЦНАПу уже використовують пристрій для надання якісних адміністративних послуг як для жителів громади, так і для внутрішньо переміщених осіб. Цю допомогу вдалося одержати завдяки реалізації проєкту «Посилення стійкості громад у регіонах України» за фінансової підтримки уряду Великобританії. Ми щиро вдячні ПРООН за підтримку та допомогу, яка дуже потрібна в умовах війни.

11:07 14.04.2023