Українці хворіли на 5 млн днів довше у 2021 році

Упродовж 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування лікарняні українських працівників загальною тривалістю 41 мільйон 341 тисяча 662 дні за рахунок коштів Фонду. Застраховані особи провели на лікарняних у разі захворювань, травм, потреби догляду за хворими рідними або ізоляції від COVID-19 на 4,8 мільйона днів більше, ніж у 2020 році.

17:20 03.02.2022

У Довжанському лісомисливському господарстві відкрито меморіальну дошку видатному закарпатському лісівнику Василю Леднею

Сьогодні, 21 січня, в Довжанському лісомисливському господарстві увіковічнили пам'ять видатного закарпатського лісівника, колишнього начальника Закарпатського ОУЛМГ Василя Леднея (1961 - 2021).

15:16 21.01.2022

Увага! Дистанційне навчання

У зв'язку з ростом захворюваності на ГРВІ серед здобувачів освіти Довжанської громади, сьогодні відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

16:57 19.01.2022

Лікарняні по непрацездатності внаслідок алкогольного сп'яніння не оплачуються

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування інформує За час лікування захворювань і травм Фонд соціального страхування України компенсує працівникам втрачений заробіток. Однак, якщо непрацездатність настала внаслідок алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння або пов’язаних з ним дій, допомога за таким лікарняним не надається.

11:32 14.01.2022

Нові рахунки для зарахування надходжень до загального фонду державного бюджету та місцевих бюджетів з 1 січня 2022 року

У Головному управлінні ДПС у Закарпатські області інформують платників, що з метою спрощення сплати грошових зобов'язань, зменшення кількості помилково сплачених коштів, для зарахування надходжень по податках, які стовідсотково зараховуються до загального фонду державного бюджету, а саме: по податку на додану вартість, акцизному податку, військовому збору, податку на прибуток підприємств і органiзацiй, що перебувають у державній власності, рентнiй платі за користування радіочастотним ресурсом України, частині чистого прибутку (доходу) господарських організацій, що перебувають у державній власності та інших, Державною казначейською службою України з 1 січня 2022 року, окремо для кожного з цих податків, відкрито один бюджетний рахунок.

14:06 05.01.2022

ДПС: Хто з ФОП застосовує РРО

Для зручності платників Державна податкова служба України розробила відеоролик «Хто з ФОП застосовує РРО?».

14:01 05.01.2022