Заява на «будівельну амністію» через портал Дія

Заяву на «будівельну амністію» тепер можна подати в онлайні через портал Дія і е-систему будівництва. Це послуга, яка дозволяє офіційно ввести в експлуатацію житлові, садові, дачні будинки або присадибні будівлі.

14:12 26.11.2021

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика в Довжанській громаді

Перші два етапи ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу, пройшли у закладах освіти нашої громади.

16:20 20.11.2021

Відбувся конкурс на заміщення посади керівників Довжанської гімназії та Липецькополянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Довжанської сільської ради

У Довжанській територіальній громаді відбувся конкурс на заміщення вакантних посад керівників двох закладів освіти.

15:51 18.11.2021

Фонд соціального страхування інформує: Лікарняні не підлягають оплаті під час відсторонення від роботи через відмову від вакцинації

Допомоги за лікарняними листками не надаються працівникам, яких було відсторонено від роботи через відмову або ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Виплата не здійснюється за ті дні тимчасової непрацездатності, які збігаються з днями відсторонення від виконання обов’язків.

16:11 15.11.2021

Засідання конкурсних комісій з проведення конкурсу на посаду директорів Довжанської гімназії та Липецькополянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Довжанської сільської ради

Сьогодні відбулися засідання конкурсних комісій з проведення конкурсу на посаду директорів Довжанської гімназії та Липецькополянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Довжанської сільської ради.

14:48 11.11.2021

Вітаємо чемпіонів

Юнацький склад ФК БРОНЬКА - срібний призер першості Іршавщини з футболу серед юнацьких команд 2021!

16:31 04.11.2021