Співробітники сільської ради відвідали Тренінг з покращення навичок написання грантів та бюджетування

В рамках реалізації проєкту «Людський вимір: інклюзивні дані для стабільності та розвитку», за фінансової підтримки Міжнародної Організації з Міграції (МОМ), співробітники сільської ради відвідали «Тренінг з покращення навичок написання грантів та бюджетування», що проходив в Ужгороді. Команда чудових спеціалістів на чолі з регіональною координаторко проєкту у Закарпатській області - пані Ларисою Бичковою та тренеркою з проєктного менеджменту, пані Христиною Касрашвілі, поділилися досвідом залучення фінансових ресурсів закордонних донорів та успішної реалізації проєктів. Участь у тренінгу, це не тільки залучення додаткових коштів для покращення матеріально-технічної бази комунальниз закладів громади, а й можливість нових знайомств, особистісного росту та отримання неабиякого досвіду.

16:33 21.09.2023

Рятувальниками спільно з поліцейським офіцером громади провели операцію «Маячок».

З метою перевірки рівня свідомості водіїв та дотримання ними правил дорожнього руху при зустрічі на дорозі з транспортом з увімкненим проблисковим маячком та звуком сирени, в нашій громаді рятувальниками спільно з поліцейським офіцером громади провели операцію «Маячок».

15:30 21.09.2023

Відремонтоване авто передано військовим

️У новоствореному комунальному некомерційному підприємстві «Довжанський центр первинної медичної допомоги» під час приймання майна було виявлено транспортний засіб, який був практично в розібраному вигляді та підлягав списанню.

15:20 20.09.2023

Відбувся круглий стіл в рамках Всеукраїнського тижня громадського суспільства за участі органів місцевого самоврядування та представників поліції

В рамках Всеукраїнського тижня громадського суспільства за участі органів місцевого самоврядування та представників поліції відбулося засідання «круглого столу» під час якого обговорювалося питання співпраці поліції та громадян.

13:13 19.09.2023

Відбулося офіційне відкриття паспортної станції у відділенні ЦНАП Довжанської сільської ради!

Відбулася без перебільшення історична для нашої громади подія – офіційне відкриття "паспортної станції" в приміщенні центру надання адміністративних послуг, участь в якій взяли голова Хустської районної військової адміністрації Віктор Сабадош та його перший заступник Василь Мейсарош.

18:47 14.09.2023

17 серпня 2023 року Довжанська територіальна громада приймала у себе Громадську організацію «Фундація «Простір», що презентувала Проєкт  «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» на чолі з координатором проєкту Сергієм Митрохіним та радницею  з питань інклюзії Проєкту USAID «Говерла» Ганною Боровою.

11:05 18.08.2023

Перші результати проєкту «Громадський бюджет» в Довжанській територіальній громаді!

Сьогодні  відбулась зустріч з представниками громадськості старостинських округів Довжанської територіальної громади, де було оголошено переможців  конкурсу проєктних заявок в рамках програми Громадського бюджету. Робоча група приділила багато часу, щоб уважно розглянути всі подані проєкти.

20:52 31.07.2023