Виїзна нарада з начальником управління державної казначейської служби України в Іршавському районі

Сьогодні в Довгому начальник управління державної казначейської служби України в Іршавському районі Горзов Петро Жигович провів виїзну нараду з розпорядниками бюжетних коштів Довжанської територіальної громади.

15:54 15.12.2022

Запрошуємо на установчі збори Молодіжної ради при Довжанській сільській раді

Установчі збори молодіжної ради при Довжанській сільській раді відбудуться 15 грудня 2022 року о 10:00 к.ч. у приміщенні сесійної зали Довжанської сільської ради за адресою с.Довге, в. Велика, 7.

15:21 12.12.2022

Сектор"Іршавське бюро правової допомоги" Мукачівського МЦ з надання БВПД інформує

У час військової агресії бувають випадки, коли людина усвідомлювала небезпечність своїх вчинків, передбачає їх шкідливі наслідки, проте перебуває під примусом та позбавлена можливості керувати своїми вчинками.

14:46 02.11.2022

Вибираємо якісний садивний матеріал

Майбутнє саду багато в чому залежить від якісного посадкового матеріалу. Саме тому, для попередження придбання фальсифікованого садивного матеріалу Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області звертає увагу споживачів на необхідність дотримання правил під час вибору садивного матеріалу.

15:05 27.10.2022

Як дізнатись номер е-лікарняного?

Номер електронного лікарняного – це унікальний номер, який має складну структуру та ніколи не повторюється. Він відрізняється від номеру медичного висновку, на підставі якого автоматично створюється е-лікарняний.

08:29 22.09.2022

Зустріч молоді з військовими

Сьогодні в рамках Дня державності України відбулася зустріч, що дала можливість активній молоді поспілкуватися з представником наших захисників, Василем Батрином, який цими днями приїхав у відпустку, а також учасником процесів становлення незалежної України, починаючи з періоду створення Народного Руху, Василем Кузаном.

16:54 28.07.2022

Юридична підтримка громад

Сьогодні було проведено робочу зустріч з колективом Мукачівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Спілкування відбулось у форматі діалогу, щодо змін у законодавстві та у співпраці щодо вирішення найактуальніших правових питань, з якими звертаються громадяни.

16:26 27.07.2022