Оголошення

До уваги платників податків - фізичних осіб щодо мінімального податкового зобов'язання

Фізичні особи, які мають у власності та/або користуванні і (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) земельні ділянки, що розташовані за межами населених пунктів та віднесені до сільськогосподарських угідь, мають сплачувати мінімальне податкове  зобов'язання.

10:25:02 18.07.2024

Містобудівний моніторинг

Відповідно до ст. 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пункту 4 та 6 розділу І, пункту 6 розділу ІІІ Порядку проведення містобудівного моніторингу, відділом архітектури та містобудування проводився щорічний (за 2023 рік) містобудівний моніторинг щодо територій на яку розроблена містобудівна документація, а саме генеральні плани сіл Довге, Приборжавське, Бронька, Суха, Липецька Поляна, Каллів, Слоповий, Ожоверх, а також частин територій у межах відповідних населених пунктів, у обсязі, визначеному п. 4 Порядку проведення містобудівного моніторингу, окремо по кожному населеному пункту. За результатами містобудівного моніторингу підготовлено проект аналітичного звіту.

11:36:35 17.06.2024

Інформація про затвердження документів державного планування ("Генеральний план села Приборжавське" та "План зонування території села Приборжавське")

На виконання вимог пункту 1 статті 16 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та у зв’язку із прийняттям Рішення № 1490 від 06.06.2024 року «Про затвердження генерального плану, плану зонування та звітів про стратегічну екологічну оцінку с.  Приборжавське Хустського району Закарпатської області» Довжанська сільська рада інформує про затвердження документів державного планування, а саме: «Генеральний план села Приборжавське Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області» та «План зонування території села Приборжавське Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області».

20:06:25 13.06.2024

Інформація про затвердження документів державного планування ("Генеральний план села Довге" та "План зонування території села Довге")

На виконання вимог пункту 1 статті 16 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та у зв’язку із прийняттям Рішення № 1490 від 06.06.2024 року «Про затвердження генерального плану, плану зонування та звітів про стратегічну екологічну оцінку с.  Довге Хустського району Закарпатської області» Довжанська сільська рада інформує про затвердження документів державного планування, а саме: «Генеральний план села Довге Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області» та «План зонування території села Довге Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області».

19:58:55 13.06.2024

На виконання вимог пункту 1 статті 16 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та у зв’язку із прийняттям Рішення № 1490 від 06.06.2024 року «Про затвердження генерального плану, плану зонування та звітів про стратегічну екологічну оцінку с.  Довге Хустського району Закарпатської області» Довжанська сільська рада інформує про затвердження документів державного планування, а саме: «Генеральний план села Довге Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області» та «План зонування території села Довге Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області».

17:03:41 13.06.2024

На виконання вимог пункту 1 статті 16 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та у зв’язку із прийняттям Рішення № 1490 від 06.06.2024 року «Про затвердження генеральногоплану, плану зонування та звітів про стратегічну екологічну оцінку с. Приборжавське Хустського району Закарпатської області» Довжанська сільська рада інформує про затвердження документів державного планування, а саме: «Генеральний план села Приборжавське Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області» та «План зонування території села Приборжавське Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області».

16:43:47 13.06.2024

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про СЕО

Відповідно до ч.3 ст. 11 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку» звітом про стратегічну екологічну оцінку для проектів містобудівної документації є розділ  "Охорона навколишнього природного середовища"

09:36:55 13.06.2024

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічно екологічну оцінку

09:21:08 13.06.2024

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування

Повна назва документа державного планування (далі ДДП), що пропонується та стислий виклад його змісту -   Детальний план території  земельної ділянки кадастровий номер: 2121986800:01:001:0211, в с. Приборжавське, контур 1031, площею 0,33 га, для зміни цільового призначення земельної ділянки із земель для ведення товарного сільського виробництва, (КВЦПЗ:01.01) на землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (КВЦПЗ:11.02).

11:36:34 30.05.2024

Повна назва документа державного планування (далі ДДП), що пропонується та стислий виклад його змісту - Детальний план території  земельної ділянки кадастровий номер: 2121986800:01:002:0033, в с. Приборжавське, контур 357, площею 0,60 га, для зміни цільового призначення земельної ділянки із земель для ведення товарного сільського виробництва, (КВЦПЗ:01.01) на землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємтсв переробної, машинобудівної та іншної промисловості (КВЦПЗ:11.02)., відповідно до договору  з  організацією, яка має у своєму  складі особу з  відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розробки містобудівної документації.

09:18:35 30.05.2024