Про проведення громадських обговорень

Довжанська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо розгляду детального плану території в с. Довге вул. Боднарівська, б/н.

11:11:46 09.10.2020

Про проведення громадських слухань

Виконавчий комітет Довжанської сільської ради відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою врахування зауважень і пропозицій громадськості повідомляє про оприлюднення ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ до детального плану  території обмежений вулицею Без назви призначеної для комплексної забудови та визначення вихідних даних проектування об’єкта будівництва: малоповерхової житлової забудови за адресою: Закарпатська область, Іршавський район, с.Довге, вул. Без назви, «ур. Заворнова», б.н.

09:34:32 01.10.2020

Про проведення громадських слухань

Довжанська сільська рада  повідомляє про проведення процедури розгляду та врахування громадських інтересів у проекті детального плану  в с. Довге вул. Боднарівська, 79/10 та Боднарівська, 79/21 Іршавського району Закарпатської області.

09:24:22 01.10.2020