Оголошення про проведення інвентаризації

На підставі договору про надання послуг №63 від 06.07.2020 року між Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області та ТОВ “Центр проектів”, підприємство інформує про наступне: в період з 06.07 до 10.12 2020 року підприємство здійснює заходи та роботи по проведенню державної інвентаризації земель на території Іршавського району (в тому числі, але не виключно на території Довжанської сільської ради, Броньківської сільської ради, Чорнопотіцької сільської ради) та на території інших районів у Закарпатській області.

10:51:16 16.07.2020

Оголошення про проведення торгів

ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ У ВЛАСНІСТЬ. Організатор земельних торгів: Довжанська сільська рада Іршавського району Закарпатської області. Виконавець земельних торгів: ТзОВ «Хуст-Земля Карпат».

17:00:07 01.07.2020