Оголошення

Повідомлення про початок процедури громадських слухань в рамках процедури громадських обговорень проєкту містобудівної документації «Генеральний план села Липецька Поляна Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області».

14:24:34 18.12.2023

Як СГ отримати діапазон фіскальних номерів, які будуть формуватися фіскальним сервером ДПС для ПРРО в режимі офлайн?

Перша порція зарезервованих номерів діапазону фіскальних номерів, cформованих фіскальним сервером (далі – Діапазон) для програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – ПРРО) формується фіскальним сервером автоматично на запит ПРРО для отримання резервних номерів, який є службовим документом, створення якого ініціюється відповідною командою ПРРО, або у відповідь на службовий документ з типом «Відкриття зміни».

08:54:28 15.12.2023

Платникам про реєстрацію РРО/ПРРО в контролюючих органах

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області наголошують на обов’язковому використанні спрощенцями ІІ, ІІІ і IV груп реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій. Платники можуть використовувати будь-який представлений на ринку програмний РРО, залежно від своїх фінансових можливостей та функціональних потреб, а Податкова служба надає можливість безкоштовного встановлення програмного РРО на будь-який комп'ютер, ноутбук або ґаджет.

08:53:37 15.12.2023

Чи передбачена відповідальність за відсутність у фіскальному чеку, сформованому на РРО/ПРРО, деяких реквізитів?

Чи передбачена відповідальність за відсутність у фіскальному чеку, сформованому на РРО та/або ПРРО, реквізитів рядків 11 – 18, якщо у СГ не має можливості поєднати РРО/ПРРО з платіжним терміналом (POS-терміналом)?

08:53:06 15.12.2023

Обґрунтування проведення закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Природний газ ДК 021:2015 (CPV): 09120000-6 – Газове паливо за номером закупівлі UA-2023-09-15-002184-a по процедурі відкриті торги з особливостями

10:34:38 07.12.2023

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок на території Довжанської територіальної громади з метою продажу

Конкурсна комісія з відбору суб’єкта оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на території Довжанської територіальної громади, проводить конкурс серед суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок з метою їх подальшого продажу.

11:10:44 30.11.2023