Поліцейський офіцер громади

Поліцейський офіцер громади: майор поліції

Коваль Іван Іванович

Місце знаходження: село Довге, вулиця Січових Стрільців, 7

Контактний номер телефону: 096 652 5 400

Графік прийому громадян:

Вівторок з 16:00 – 18:00

П’ятниця з 9:00 – 11:00

Довжанська громада: Поліцейський офіцер громади допоміг водієві автівки вибратися із "снігового полону". Сьогодні на відрізку автодороги Довге – Липецька Поляна водій легковика став заручником негоди. Через замети та ожеледицю на проїзній частині автомобіль не міг рухатися.  Поліцейський офіцер громади Іван Коваль разом з іншими небайдужими громадянами та водіями транспортних засобів знайшли вихід із ситуації. Усі разом вони штовхали автомобілі, розчищали дорогу, регулювали рух. Спільними зусиллями їм все-таки вдалося подолати наслідки негоди. Не залишайте в біді тих, хто потребує вашої допомоги.

13:36:59 07.12.2023

Рятувальниками спільно з поліцейським офіцером громади провели операцію «Маячок».

З метою перевірки рівня свідомості водіїв та дотримання ними правил дорожнього руху при зустрічі на дорозі з транспортом з увімкненим проблисковим маячком та звуком сирени, в нашій громаді рятувальниками спільно з поліцейським офіцером громади провели операцію «Маячок».

15:27:46 21.09.2023

Відбувся круглий стіл в рамках Всеукраїнського тижня громадського суспільства за участі органів місцевого самоврядування та представників поліції

В рамках Всеукраїнського тижня громадського суспільства за участі органів місцевого самоврядування та представників поліції відбулося засідання «круглого столу» під час якого обговорювалося питання співпраці поліції та громадян.

16:33:35 18.09.2023