Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на території Довжанської територіальної громади з метою продажу

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошових оцінок земельних ділянок на території Довжанської територіальної громади, проводить конкурс серед суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою її подальшого продажу.

11:41:52 28.09.2023

Обґрунтування проведення закупівлі

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Природний газ ДК 021:2015 (CPV): 09120000-6 – Газове паливо за номером закупівлі UA-2023-09-15-002184-a по процедурі відкриті торги з особливостями

13:18:13 26.09.2023

​​​​​​​Запуск освітньої програми Export Academy 2023

Офіс з розвитку підприємництва та експорту у співпраці з Visionest Insistute (Естонія) запрошують українських експортерів із усіх галузей виробництва на довгострокову практичну навчальну програму Export Academy 2023.

10:37:43 21.09.2023

Чи може ФОП, яка здійснює роздрібний продаж товарів в магазині на території ринку, бути платником ЄП першої групи?

Відповідно до п.п. 1 п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI до першої групи платників єдиного податку відносяться фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року.

16:32:18 18.09.2023

Застосування ПРРО: як СГ у разі оплати платіжною карткою заповнювати рядки 11-18 фіскального чека, якщо нема інтеграції з терміналом

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області роз’яснюють, яким чином СГ у разі оплати платіжною карткою заповнювати рядки 11 – 18 фіскального касового чека, якщо «ПРРО ДПС» не має можливості інтеграції з терміналом (POS-терміналами) і термінал використовується окремо.

16:28:56 18.09.2023

Щодо оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором доходу у вигляді міжнародних грантів, які виплачуються на користь фізичних осіб – підприємців

Оподаткування доходів, отриманих фізичною особою – підприємцем від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, здійснюється відповідно до ст. 177 розділу IV Податкового кодексу України (далі – Кодекс) або глави І розділу XIV Кодексу залежно від обраної системи оподаткування.

16:26:13 18.09.2023