Оголошення

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку «План зонування території села Бронька Довжанської сільської ради

Триває розробка документа державного планування (далі – ДДП) «План зонування території села Бронька Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області», а також стратегічної екологічної оцінки (далі – СЕО) до нього у порядку, встановленому ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку». План зонування території – вид містобудівної документації на місцевому рівні, що є складовою генерального плану населеного пункту, визначає умови та обмеження використання території у межах визначених функціональних зон села Бронька. Орган, що приймає рішення про затвердження ДДП – Довжанська сільська рада. Передбачувана процедура громадського обговорення проєкту ДДП та звіту про СЕО, у тому числі: а)дата початку та строки здійснення процедури: від 29.08.2023 р. і триває до 29.09.2023 р. включно;

15:00:56 29.08.2023

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку «План зонування території села Суха Довжанської сільської ради

Триває розробка документа державного планування (далі – ДДП) «План зонування території села Суха Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області», а також стратегічної екологічної оцінки (далі – СЕО) до нього у порядку, встановленому ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку». План зонування території – вид містобудівної документації на місцевому рівні, що є складовою генерального плану населеного пункту, визначає умови та обмеження використання території у межах визначених функціональних зон села Суха. Орган, що приймає рішення про затвердження ДДП – Довжанська сільська рада. Передбачувана процедура громадського обговорення проєкту ДДП та звіту про СЕО, у тому числі: а)дата початку та строки здійснення процедури: від 29.08.2023 р. і триває до 29.09.2023 р. включно;

15:00:22 29.08.2023

Повідомлення про початок процедури громадських слухань в рамках процедури громадських обговорень проєкту містобудівної документації «План зонування території села Суха Довжанської сільської ради

План зонування с. Суха розроблений ФОП Березовська Г.П. на замовлення та відповідно до Рішення третьої сесії восьмого скликання (друге засідання) Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області № 317 від 14.07.21 р.

14:48:11 29.08.2023

Повідомлення про початок процедури громадських слухань в рамках процедури громадських обговорень проєкту містобудівної документації «План зонування території села Бронька Довжанської сільської ради

План зонування с. Бронька розроблений ФОП Березовська Г.П. на замовлення та відповідно до Рішення третьої сесії восьмого скликання (друге засідання) Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області № 317 від 14.07.21 р.

14:43:36 29.08.2023

ДПІ Головного управління ДПС у Закарпатській області нагадує

Іршавська ДПІ Головного управління ДПС у Закарпатській області нагадує платикам податків, що обов’язок використання РРО/ПРРО під час здійснення розрахункових операцій  набрав чинності ще із 01 січня 2022 року. Проте  під час воєнного стану Законом України від 15.03.2022 № 2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» доповнено п. 12 розд. ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 06.07.1995  № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» яким визначено, що тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, санкції за порушення вимог Закону №265 не застосовуються, крім санкцій за порушення порядку здійснення розрахункових операцій при продажу підакцизних товарів.

11:10:48 10.08.2023

Виходь на світло!

З метою формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин, особливо у воєнний період, з 1 серпня 2023 року Державна служба України з питаня праці розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!».

15:39:39 09.08.2023

Повна назва документа державного планування (далі ДДП), що пропонується та стислий виклад його змісту - згідно з рішенням Довжанської сільської ради №_317_ від 14.07.2021 р. «Про розроблення містобудівної документації генеральних планів, планів зонування території та звітів про стратегічну екологічну оцінку (сіл Довге, Бронька, Суха, Приборжавське, Липецька Поляна, Каллів, Ожоверх, Слоповий)» розробляється ДДП «План зонування території села Суха Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області»з метою визначення умов та обмежень використання території у межах визначених функціональних зон території с. Суха, створення сприятливих умов для життєдіяльності людини, забезпечення захисту територій від надзвичайних ситуацій, запобігання надмірній концентрації населення і об’єктів виробництва, зниження рівня забруднення навколишнього природного середовища, охорони та використання територій з особливим статусомта підлягає стратегічній екологічній оцінці (далі СЕО). Орган, що приймає рішення про затвердження ДДП – Довжанська сільська радаХустського району Закарпатської області. Передбачувана процедура громадського обговореннязаяви про визначення обсягу СЕО, у тому числі: а) дата початку та строки здійснення процедури: від 03.08.2023 р. і триває до 12.08.2023 р. включно.

14:27:12 03.08.2023