Оголошення

Щодо подання заяви на скасування раніше поданої заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені

Податківці роз’яснюють, яким чином та у які строки контролюючий орган надсилає платнику податків повідомлення з відмовою у поверненні коштів з бюджету та чи можна подати заяву на скасування раніше поданої заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені.

16:44:28 15.03.2024

Як захистити плодовий сад? Поради від Держпродспожив служби.

З настанням весни робіт у садівників додається. Причому з настанням тепла зміни в саду відбуваються стрімко. На рослинах, які вчора ще спали, вже починають набухати бруньки, все буквально на очах оживає. Після довгої зими це не може не радувати. Але разом з садом оживають і його проблеми — комахи-шкідники та збудники хвороб. Довгоносики, квіткоїди, попелиці, клястероспоріоз, маніліоз, парша, борошниста роса.

09:43:52 06.02.2024

Повідомлення про початок процедури громадських слухань в рамках процедури громадських обговорень проєкту містобудівної документації «План зонування території села Каллів Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області».

16:28:35 18.12.2023

Повідомлення про початок процедури громадських слухань в рамках процедури громадських обговорень проєкту містобудівної документації «План зонування території села Слоповий Довжанської сільської ради

План зонування території села Слоповий розроблений відповідно до Завдання та Рішення третьої сесії восьмого скликання (друге засідання) Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області № 317 від 14.07.21 р.

16:24:21 18.12.2023

Повідомлення про початок процедури громадських слухань в рамках процедури громадських обговорень проєкту містобудівної документації «План зонування території села Ожоверх Довжанської сільської ради

План зонування території села Ожоверх розроблений відповідно до Завдання та Рішення третьої сесії восьмого скликання (друге засідання) Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області № 317 від 14.07.21 р.

16:19:05 18.12.2023

Повідомлення про початок процедури громадських слухань в рамках процедури громадських обговорень проєкту містобудівної документації «План зонування території села Липецька Поляна Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області».

16:11:11 18.12.2023