Оголошення

Чи передбачена відповідальність за відсутність у фіскальному чеку, сформованому на РРО/ПРРО, деяких реквізитів?

Чи передбачена відповідальність за відсутність у фіскальному чеку, сформованому на РРО та/або ПРРО, реквізитів рядків 11 – 18, якщо у СГ не має можливості поєднати РРО/ПРРО з платіжним терміналом (POS-терміналом)?

08:53:06 15.12.2023

Обґрунтування проведення закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Природний газ ДК 021:2015 (CPV): 09120000-6 – Газове паливо за номером закупівлі UA-2023-09-15-002184-a по процедурі відкриті торги з особливостями

10:34:38 07.12.2023

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок на території Довжанської територіальної громади з метою продажу

Конкурсна комісія з відбору суб’єкта оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на території Довжанської територіальної громади, проводить конкурс серед суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок з метою їх подальшого продажу.

11:10:44 30.11.2023

Чи є підставою для анулювання реєстрації платника ЄП першої – третьої групи наявність податкового боргу?

Податківці інформують, чи є підставою для анулювання реєстрації платника ЄП першої – третьої групи наявність податкового боргу з податків та зборів, який виник у період дії воєнного стану в Україні?

08:17:43 23.11.2023

Підприємці можуть скористатися програмним забезпеченням ПРРО від ДПС

Фахівці ГУ ДПС у Закарпатській області нагадують, що суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО), повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України (повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП).

08:15:20 23.11.2023