Оголошення

Прийом пропозицій від громадськості щодо містобудівного моніторингу окремих об'єктів містобудування

Відповідно до ст. 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пункту 4 та 6 розділу І, пункту 6 розділу ІІІ Порядку проведення містобудівного моніторингу, відділом архітектури та містобудування проводиться щорічний (за 2023 рік) містобудівний моніторинг щодо територій на яку розроблена містобудівна документація, а саме генеральні плани сіл Довге, Приборжавське, Бронька, Суха, Липецька Поляна, Каллів, Слоповий, Ожоверх, а також частин територій у межах відповідних населених пунктів, у обсязі, визначеному п. 4 Порядку проведення містобудівного моніторингу, окремо по кожному населеному пункту. За результатами містобудівного моніторингу буде підготовлено проект аналітичного звіту.

11:20:14 21.05.2024

Як подати документи онлайн на податкову знижку?

Головне управління ДПС у Закарпатській області звертає увагу громадян, що мобільний застосунок «Моя податкова» у розділі «Послуги» надає можливість подати декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки.

13:24:14 20.05.2024

Щодо приведення у відповідність основних видів діяльності

З метою забезпечення достовірності інформації в базах даних ДПС звертається до платників податків з питання щодо приведення у відповідність основного виду діяльності юридичної особи та фізичної особи-підприємця, заявленого при державній реєстрації (згідно Класифікації видів економічної діяльності ДК 009:2010 Національного класифікатора України) (далі – КВЕД ДК 009:2010), фактичному виду діяльності, що здійснюється суб’єктом господарювання.

13:23:09 20.05.2024

Чи зобов’язані голови сімейних фермерських господарств, які володіють, орендують або користуються земельними ділянками, віднесеними до сільськогосподарських угідь, подавати у складі податкової декларації про майновий стан і доходи додаток МПЗ?

13:22:15 20.05.2024

Електронний документообіг між платником та контролюючим органом у разі зміни облікових даних Електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом здійснюється відповідно до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ), законів України від 22 травня 2003 року № 851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг» (далі – Закон № 851) та від 05 жовтня 2017 року № 2155-VIII «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги» (далі – Закон № 2155) без укладення відповідного договору (абзац перший п. 42.6 ст. 42 ПКУ).

13:21:17 20.05.2024

Оголошення

09.05.2024р. відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок:

10:32:09 13.05.2024

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок на території Довжанської територіальної громади з метою продажу

Конкурсна комісія з відбору суб’єкта оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на території Довжанської територіальної громади, проводить конкурс серед суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок з метою їх подальшого продажу.

10:13:49 16.04.2024

11:44:51 10.04.2024