Дата: 10.04.2024 11:44

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації
«План зонування території села Каллів Довжанської сільської ради
Хустського району Закарпатської області»
Фото без опису

Повна назва документа державного планування (далі ДДП), що пропонується та стислий виклад його змісту згідно з рішенням Довжанської сільської ради № 317 від 14.07.2021 р. «Про розроблення містобудівної документації генеральних планів, планів зонування території та звітів про стратегічну екологічну оцінку (сіл Довге, Бронька, Суха, Приборжавське, Липецька Поляна, Каллів, Ожоверх, Слоповий)» та на виконання ст. 19 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» триває розробка документа державного планування (далі – ДДП) «План зонування території села Каллів Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області», який на вимогу ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку» потребує проходження процедури стратегічної екологічної оцінки (далі – СЕО). План зонування території – вид містобудівної документації на місцевому рівні, що є складовою генерального плану населеного пункту, визначає умови та обмеження використання території у межах визначених функціональних зон села.

1. Орган, що приймає рішення про затвердження ДДП Довжанська сільська рада.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення проєкту ДДП та Звіту про СЕО, у тому числі:

а)дата початку та строки здійснення процедури: 10.04.2024 р. і триває до 24.04.2024р. включно;

б)способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень у період проведення громадських обговорень у письмовому вигляді на поштову адресу та в електронному вигляді на електроннупоштуДовжанської сільської ради;

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:громадські слухання Звіту про СЕО відбудуться 25.04.2024 р. о 11:30 у приміщенні Липецькополянського старостинського округу за адресою: с. Липецька Поляна, вул. Миру, буд. 115.;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися зі Звітом про СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – Довжанська сільська рада; із проєктом ДДП та Звітом про СЕО можливо ознайомитись на офіційному сайті сільради.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреса та строки подання зауважень та пропозицій– Довжанська сільська рада; поштова адреса: 90154, Закарпатська обл., с. Довге, вул. Велика, буд. 7; електронна адреса: mail@dg.gov.ua; строки подання зауважень і пропозицій: від 10.04.2024 р. і триває до 24.04.2024 р. включно.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП:Довжанська сільська рада;

1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту ДДП: відсутня.

Завантажити Пояснювальну записку можна тут

Завантажити Звіт СЕО плану зонування можна тут