Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування

Дата: 30.05.2024 09:18

Повна назва документа державного планування (далі ДДП), що пропонується та стислий виклад його змісту - Детальний план території  земельної ділянки кадастровий номер: 2121986800:01:002:0033, в с. Приборжавське, контур 357, площею 0,60 га, для зміни цільового призначення земельної ділянки із земель для ведення товарного сільського виробництва, (КВЦПЗ:01.01) на землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємтсв переробної, машинобудівної та іншної промисловості (КВЦПЗ:11.02)., відповідно до договору  з  організацією, яка має у своєму  складі особу з  відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розробки містобудівної документації.

Орган, що приймає рішення про затвердження ДДП – Довжанська сільська рада Хустського району Закарпатської області.

Передбачувана процедура громадського обговорення заяви про визначення обсягу СЕО, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:від 29.05.2024 р. і триває до 18.06.2024 р.

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до заяви про визначення обсягу СЕО у період проведення громадських обговорень у письмовому вигляді на поштову адресу та в ел. вигляді на ел. пошту Довжанської сільської ради;

в)необхідність проведення громадських слухань щодо заяви про визначення обсягу СЕО: відсутня.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися із заявою про визначення обсягу СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – Довжанська сільська рада; із заявою про визначення обсягу СЕО можливо ознайомитись на офіційному сайті сільради.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреса та строки подання зауважень та пропозицій– Довжанська сільська рада; поштова адреса: 90154, Закарпатська обл., с. Довге, вул. Велика, буд. 7;електронна адреса: mail@dg.gov.ua; строки подання зауважень і пропозицій: від 25.10.2023 р. до 03.11.2023 р.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДПДовжанська сільська рада;

необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП: відсутня.

Ознайомитися із Заявою можна за посиланням