Важливо! Формуємо загони територіальної оборони!

Шановні жителі громади! Триває набір до загонів територіальної оборони! Сили територіальної оборони є допоміжними до Збройних Сил України у цілому. У завдання тероборони входить посилення охорони та оборони державного кордону, забезпечення роботи органів державної влади, проведення підготовки населення до оборони України, надання допомоги населенню в разі виникнення надзвичайних ситуацій, участь в інформаційних заходах протидії впливу агресора та ряд інших завдань, передбачених законом.

11:40 25.02.2022

Офіційна інформація

Близько 5 ранку 24 лютого Путін офіційно оголосив про проведення спецоперації. Росія здійснила удари по окремих об'єктах нашої військової інфраструктурі та по наших прикордонниках.

11:17 24.02.2022

Звернення депутатів щодо катастрофічного стану автомобільної дороги Свалява-Довге-Липча в межах Довжанської ТГ

Звернення депутатів Довжанської сільської ради до Віктор Микита - голова Закарпатської ОДА та Володимир Чубірко - голова Закарпатської обласної ради з приводу катастрофічного стану автомобільної дороги Свалява-Довге-Липча в межах Довжанської ТГ.

15:57 16.02.2022

Перше засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми Довжанської сільської ради

Сьогодні відбулося перше цього року засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми Довжанської сільської ради.

14:44 11.02.2022

Українці хворіли на 5 млн днів довше у 2021 році

Упродовж 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування лікарняні українських працівників загальною тривалістю 41 мільйон 341 тисяча 662 дні за рахунок коштів Фонду. Застраховані особи провели на лікарняних у разі захворювань, травм, потреби догляду за хворими рідними або ізоляції від COVID-19 на 4,8 мільйона днів більше, ніж у 2020 році.

17:20 03.02.2022