Відбувся конкурс на заміщення посади керівників Довжанської гімназії та Липецькополянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Довжанської сільської ради

У Довжанській територіальній громаді відбувся конкурс на заміщення вакантних посад керівників двох закладів освіти.

15:51 18.11.2021

Фонд соціального страхування інформує: Лікарняні не підлягають оплаті під час відсторонення від роботи через відмову від вакцинації

Допомоги за лікарняними листками не надаються працівникам, яких було відсторонено від роботи через відмову або ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Виплата не здійснюється за ті дні тимчасової непрацездатності, які збігаються з днями відсторонення від виконання обов’язків.

16:11 15.11.2021

Засідання конкурсних комісій з проведення конкурсу на посаду директорів Довжанської гімназії та Липецькополянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Довжанської сільської ради

Сьогодні відбулися засідання конкурсних комісій з проведення конкурсу на посаду директорів Довжанської гімназії та Липецькополянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Довжанської сільської ради.

14:48 11.11.2021

Зустріч щодо стану вакцинації проти коронавірусної хвороби у Довжанській ТГ

Цього тижня відбулася зустріч заступника голови Хустської РДА Сергія Яреми та заступника головного лікаря КНП "Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги" Степана Суковича з колективом Довжанської сільської ради. Основне питання - стан вакцинації проти коронавірусної хвороби.

13:03 23.10.2021

Вітання ювілярці!

Уже стало доброю традицією вітати із поважним ювілеєм мешканців нашої громади, за плечима яких багаторічний життєвий досвід, мудрість років та невтомна праця.

12:48 20.10.2021

Нові можливості розвитку велоінфраструктури за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

Велосипед – це здоровий, доступний, екологічний транспорт та дуже популярний транспортний засіб у нашій громаді! Тому створення безпечних умов та розвиток дорожньої інффраструктури є одним із наших пріоритетів.

10:10 13.10.2021