Важливо! Формуємо загони територіальної оборони!

Шановні жителі громади! Триває набір до загонів територіальної оборони! Сили територіальної оборони є допоміжними до Збройних Сил України у цілому. У завдання тероборони входить посилення охорони та оборони державного кордону, забезпечення роботи органів державної влади, проведення підготовки населення до оборони України, надання допомоги населенню в разі виникнення надзвичайних ситуацій, участь в інформаційних заходах протидії впливу агресора та ряд інших завдань, передбачених законом.

11:40 25.02.2022

Офіційна інформація

Близько 5 ранку 24 лютого Путін офіційно оголосив про проведення спецоперації. Росія здійснила удари по окремих об'єктах нашої військової інфраструктурі та по наших прикордонниках.

11:17 24.02.2022

Звернення депутатів щодо катастрофічного стану автомобільної дороги Свалява-Довге-Липча в межах Довжанської ТГ

Звернення депутатів Довжанської сільської ради до Віктор Микита - голова Закарпатської ОДА та Володимир Чубірко - голова Закарпатської обласної ради з приводу катастрофічного стану автомобільної дороги Свалява-Довге-Липча в межах Довжанської ТГ.

15:57 16.02.2022

Перше засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми Довжанської сільської ради

Сьогодні відбулося перше цього року засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми Довжанської сільської ради.

14:44 11.02.2022