Довжанська й Вигодська громади співпрацюватимуть у питаннях історико-культурної спадщини та розбудови інфраструктурних об’єктів

Сьогодні, 16 квітня, керуюча справами Закарпатської обласної ради Мирослава Ливч, заступник керуючого справами Володимир Гнатківський та голова Довжанської ОТГ Хустського району Віктор Симканич узяли участь у засіданні щодо обговорення регіональної співпраці та актуальних питань регіонального розвитку, що стосується історико-культурної спадщини та розбудови інфраструктурних об’єктів.

22:39 16.04.2021

Засідання виконавчого комітету

14 квітня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянуто ряд важливих для життєдіяльності громади питань.

12:15 15.04.2021