В області скасували заборону на відвідування лісів

Ради оборони області скасувала заборону на в’їзд до лісів Закарпаття транспортних засобів, іншої самохідної техніки (крім транзитних шляхів) та відвідування лісів населенням. Відповідне рішення Рада прийняла сьогодні.

15:10 28.05.2022

Фонд перерахував 11,7 млн гривень допомог для працівників Маріуполя, зокрема Азовсталі

Фонд соціального страхування України перерахував лікарняні і декретні допомоги для 2 712 працівників підприємств Маріуполя – це перші виплати для маріупольців, які вдалось здійснити після російського вторгнення у місто. Загалом на рахунки вже направлено 11,7 мільйона гривень допомог, готуються наступні виплати.

14:44 26.05.2022

До уваги жителів громади!

Наша держава - це справжній символ боротьби за свободу. Зараз відбуваються події, які насправді є історичними і визначають майбутнє України.

13:19 12.05.2022

Застосунок «Повітряна тривога»

Застосунок «Повітряна тривога», який оперативно інформуватиме про початок і закінчення тривоги, надсилатиме користувачам максимально гучні критичні сповіщення про повітряну, хімічну, техногенну або інші види тривог.

14:08 12.03.2022

Допомога з-за кордону

Наша громада продовжує приймати вантажі з допомогою, які організовує уродженка Довгого Оксана Зрзава (Пацкан), директорка фірми Jobilife recruitment s.r.o .

20:57 08.03.2022

Будьте відповідальні!

Відповідно до розпорядження Хустської районної військової адміністрації, категорично заборонено спалювати сухе листя, залишки сухої рослинності та побутові відходи.

10:51 04.03.2022