У Довжанській громаді розпочала свою роботу комісія з найменування вулиць

Процес найменування вулиць є досить складним, але водночас цікавим процесом, тим більше коли це відбувається вперше для деяких населених пунктів. Безперечно, особливої уваги до  назв вулиць набув із набуттям чинності так званого «закону про декомунізацію».

17:22 08.02.2023

Мешканці Закарпаття, у разі порушення їх прав, можуть звертатися до Представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Закарпатській області

Незважаючи на особливий режим роботи Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в умовах воєнного стану, мешканці Закарпатської області мають можливість й надалі звертатися до Представництва Уповноваженого в Закарпатській області у разі порушення їх прав.

16:08 02.02.2023

Тренінг від програми "Говерла" (USAID) "Муніципальне лідерство: як підвищити ефективність команди"

У м. Києві триває коучингова програма муніципального лідерства у рамках проєкту USAID "Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування" ("ГОВЕРЛА").

16:36 27.01.2023

Непоправна втрата

Завтра, 03 січня, о 12 год. к.ч. зустрічаємо загиблого Воїна, Ярослава Беловича.

16:48 02.01.2023