У Вікіпедії пройде конкурс статей про культурну спадщину і видатних постатей України

Із 5 жовтня до 5 листопада ГО «Вікімедіа Україна» та БФ «Бібліотечна країна» запрошують долучатися до конкурсу з наповнення україномовного розділу Вікіпедії статтями про об'єкти культурної спадщини та видатних людей України. Конкурс проводимо для бібліотекарів та бібліотекарок, однак долучитися можуть усі охочі. У межах підготовки до конкурсу ми проведемо два вебінари, реєстрація на них уже відкрита.

23:01 01.10.2021

Вітання з Днем працівника лісу

Традиційно третя неділя вересня – День працівника лісу. І саме цей день уже багато років є святом для всіх жителів нашого краю. І хоча лісова галузь зараз переживає не прості часи, я впевнений, що лісівники, як завжди, гідно пройдуть це випробування. Адже від професійної та невтомної самовідданої праці кожного, хто задіяний в роботі на лісовій ниві, залежить не лише збереження національного багатства – лісів, а й забезпечення жителів робочими місцями та наповнення бюджетів. Тож сьогодні хочу привітати всіх колег з професійним святом. Бажаю вам та вашим родинам здоров’я, щастя, добра та достатку. Нехай здійснюються ваші задуми і мрії! З повагою, сільський голова Віктор Симканич

08:56 19.09.2021

Зустріч з начальником Іршавської державної податкової інспекції Романом Жибаком

В Довжанській сільській раді відбулася зустріч начальника Іршавської державної податкової інспекції Романа Жибака з головою територіальної громади, депутатами та працівниками сільської ради.

16:04 17.09.2021

Вітаємо з Днем рятівника!

Шановні рятівники, працівники та ветерани рятувальної справи! Щиро вітаємо вас із професійним святом! День рятівника – свято мужніх, сильних та відважних людей, безстрашних героїв, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився в біді. Нагородою за цю нелегку і небезпечну працю служать суспільне визнання та повага. Спасибі вам за вірність обов’язку, за постійну готовність до боротьби з незваним лихом, за те, що вдень і вночі стоїте на варті безпеки нашого здоров’я та майна. Бажаємо вам мирного неба, щастя, здоров'я, добра та достатку вам і вашим родинам!

07:54 17.09.2021

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг функціонує в Приборжавському

Приємно повідомити, що цього тижня, за результатами конкурсу на заміщення вакантної посади, призначено адміністратора центру надання адміністративних послуг (віддалене робоче місце с. Приборжавське) – Гергель Аліну Іванівну.

09:29 13.09.2021