БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ’Я!

Нарешті літо, а поряд із цим спостерігається значне підвищення температури повітря. Та сильна спека спричиняє дискомфорт, виснажує і може навіть нашкодити здоров’ю, зростає ризик зневоднення організму.

11:47 27.06.2022

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць

У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну, цілком очікуваним стало позбавлення від залишків радянських та російських назв і символів у публічному просторі. Зараз життя кожного українця наповнене російськими та радянськими топонімами, які створюють викривлене сприйняття нашої культури та самоусвідомлення.

18:33 03.06.2022

На Закарпатті послабили обмеження щодо продажу алкогольних напоїв

Рада оборони області прийняла рішення з 27 травня 2022 року дозволити на території Закарпаття у період з 8.00 до 20.00 роздрібну торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі.

14:50 30.05.2022

В області скасували заборону на відвідування лісів

Ради оборони області скасувала заборону на в’їзд до лісів Закарпаття транспортних засобів, іншої самохідної техніки (крім транзитних шляхів) та відвідування лісів населенням. Відповідне рішення Рада прийняла сьогодні.

15:10 28.05.2022

Фонд перерахував 11,7 млн гривень допомог для працівників Маріуполя, зокрема Азовсталі

Фонд соціального страхування України перерахував лікарняні і декретні допомоги для 2 712 працівників підприємств Маріуполя – це перші виплати для маріупольців, які вдалось здійснити після російського вторгнення у місто. Загалом на рахунки вже направлено 11,7 мільйона гривень допомог, готуються наступні виплати.

14:44 26.05.2022

До уваги жителів громади!

Наша держава - це справжній символ боротьби за свободу. Зараз відбуваються події, які насправді є історичними і визначають майбутнє України.

13:19 12.05.2022