День пам'яті та примирення

Цими днями Україна вшановує пам'ять кожного, хто боровся з нацизмом та пам'ять інших жертв Другої світової війни.

11:40 08.05.2021

Спільні рейди-перевірки з поліцейським офіцером громади торгівельних закладів з питань дотримання чинного законодавства щодо заборони реалізації спиртних напоїв та тютюнових вироів дітям

З метою перевірки дотримання чинного законодавства щодо заборони реалізації спиртних напоїв та тютюнових виробів дітям, службою у справах дітей Довжанської сільської ради спільно з поліцейським офіцером громади Іваном Ковалем проведено рейди-перевірки торгівельних закладів с. Довге. У ході рейду перевірено 5 закладів, що здійснюють продаж алкоголю та тютюнових виробів. При перевірці порушень вимог чинного законодавства не виявлено.

08:29 28.04.2021

Прийом заявок на конкурсний відбір "ТОП-100 проєктних ідей Закарпаття"

Шановнa громадо! Установа «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області» розпочала прийом заявок на конкурсний відбір «ТОП-100 проєктних ідей Закарпаття». Відбір проєктних ідей відбувається в рамках реалізації проєкту секторальної бюджетної підтримки "Розвиток інституційної спроможності Агенції регіонального розвитку Закарпатської області" для вирівнювання секторальних, територіальних та інфраструктурних диспропорцій між регіонами, створення системних умов для реалізації в новій якості та кількості потенціалу кожного регіону.

08:30 27.04.2021

Довжанська ТГ – одна з дев’яти громад, які беруть участь у проєкті «Енергетичні можливості для закарпатських громад»

Нещодавно у нашій Довжанській територіальній громаді був організований семінар щодо можливостей створення власних об’єктів малої розподіленої ВДЕ-електрогенерації на основі існуючих місцевих природних ресурсів.

11:21 23.04.2021