Міжнародний день захисту дітей у Довжанській громаді

Дата: 01.06.2022 16:10

Щороку у перший день літа міжнародна спільнота відзначає День захисту дітей. Від нас, дорослих, залежить, в якій країні вони будуть жити, якою мовою розмовлятимуть та на яких традиціях зростатимуть.

Важливість цього завдання – виростити й виховати гідних українців – особливо посилюється зараз, коли на шляху європейського становлення нашої країни постали нові виклики та випробування.

З нагоди свята, сьогодні у навчальних закладах освіти Довжанської сільської ради відбувалися цікаві дійства. Наші учні не просто танцювали, співали, читали вірші та гралися, вони зробили свій посильний вклад у наближення Перемоги!

В рамках свята проведено ярмарки- розпродажі різноманітних дитячих поробок, патріотичних малюнків, солодощів, книжок тощо.

Дитячу ідею « Допоможемо нашим захисникам!» активно підтримали вчителі, батьки та небайдужі жителі нашої громади. Адже тільки спільними зусиллями родини, держави та суспільства в цілому, ми виховуємо свідомих та сильних духом громадян, щирих патріотів своєї держави!

Усі зібрані кошти у сумі 58 тисяч 580 гривень будуть використані на потреби воїнів нашої Довжанської громади!!!

Так українські діти не просто діляться своїми талантами. а й допомагають Збройним Силам України, які щодня боронять дитячі життя.

Любі діти! Ви - майбутнє мирної Української Держави, наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Творіть, здобувайте нові знання, розвивайте свої здібності, досягайте успіхів і будьте гідними громадянами України!

Слава Україні! 🇺🇦