Безпечне літо разом з поліцейським офіцером громади

Дата: 30.06.2022 16:26

Фото без описуУ рамках профілактичного рейду "Безпечне літо" поліцейський офіцер громади Іван Коваль спільно з працівниками соціальних служб Довжанської сільської ради поспілкувалися з відпочиваючими на берегах водойм. Передусім, нагадали дітям правила безпечного відпочинку на водоймах, наголосивши на небезпеці купання у заборонених та не облаштованих місцях.

Поліцейські застерігають від пірнання з дамб, містків чи високих берегів, а також наполягають відмовитися від ігор у воді, пов’язаних з обмеженням руху ніг та рук.

Окрім того, батькам необхідно пам'ятати, що малолітні діти не можуть самостійно оцінити небезпеку, а відтак ніколи не варто залишати їх наодинці поблизу водойм.

Відпочивайте відповідально!