Спільні рейди-перевірки з поліцейським офіцером громади торгівельних закладів з питань дотримання чинного законодавства щодо заборони реалізації спиртних напоїв та тютюнових вироів дітям

З метою перевірки дотримання чинного законодавства щодо заборони реалізації спиртних напоїв та тютюнових виробів дітям, службою у справах дітей Довжанської сільської ради спільно з поліцейським офіцером громади Іваном Ковалем проведено рейди-перевірки торгівельних закладів с. Довге. У ході рейду перевірено 5 закладів, що здійснюють продаж алкоголю та тютюнових виробів. При перевірці порушень вимог чинного законодавства не виявлено.

08:29 28.04.2021

Прийом заявок на конкурсний відбір "ТОП-100 проєктних ідей Закарпаття"

Шановнa громадо! Установа «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області» розпочала прийом заявок на конкурсний відбір «ТОП-100 проєктних ідей Закарпаття». Відбір проєктних ідей відбувається в рамках реалізації проєкту секторальної бюджетної підтримки "Розвиток інституційної спроможності Агенції регіонального розвитку Закарпатської області" для вирівнювання секторальних, територіальних та інфраструктурних диспропорцій між регіонами, створення системних умов для реалізації в новій якості та кількості потенціалу кожного регіону.

08:30 27.04.2021

Довжанська ТГ – одна з дев’яти громад, які беруть участь у проєкті «Енергетичні можливості для закарпатських громад»

Нещодавно у нашій Довжанській територіальній громаді був організований семінар щодо можливостей створення власних об’єктів малої розподіленої ВДЕ-електрогенерації на основі існуючих місцевих природних ресурсів.

11:21 23.04.2021

Довжанська й Вигодська громади співпрацюватимуть у питаннях історико-культурної спадщини та розбудови інфраструктурних об’єктів

Сьогодні, 16 квітня, керуюча справами Закарпатської обласної ради Мирослава Ливч, заступник керуючого справами Володимир Гнатківський та голова Довжанської ОТГ Хустського району Віктор Симканич узяли участь у засіданні щодо обговорення регіональної співпраці та актуальних питань регіонального розвитку, що стосується історико-культурної спадщини та розбудови інфраструктурних об’єктів.

22:39 16.04.2021

Засідання виконавчого комітету

14 квітня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянуто ряд важливих для життєдіяльності громади питань.

12:15 15.04.2021