Запрошуємо всіх взяти участь у Дні здоров’я Довжанської територіальної громади!

Дата: 29.11.2023 13:09

Фото без опису🌟 Запрошуємо всіх взяти участь у Дні здоров’я Довжанської територіальної громади!🌟

Шановні мешканці громади! Раді повідомити, що у четвер, 30 листопада 2023 року в Довжанській громаді відбудеться День здоров'я. В цей день відбудеться запуску нового лабораторного обладнання в Амбулаторіях нашої громади. Це важлива подія для всіх мешканців громади і ми дуже раді вам це повідомити.

🌐 Це обладнання вдалося придбати завдяки реалізації проєкту "Лабораторія здоров'я" в рамках Проєкту Людський вимір, який впроваджується Міжнародною організацією з міграції за підтримки уряду Канади. Це значущий крок до покращення медичної діагностики у нашій громаді.
У програмі Дня здоров'я:
1.    Представлення результатів проєкту "Лабораторія Здоров'я".
2.    Можливість всіх мешканців скористатися новим обладнанням.
3.    Лекції про важливість проходження скринінгів та медоглядів
4.    Популяризація  здорового способу життя та відповідального ставлення до свого здоров'я.
Запрошуємо всіх приєднатися до цього заходу та взяти участь у спільних заходах для підтримки нашого здоров'я та благополуччя!
Презентація результатів проєкту відбудеться у залі засідань Довжанської сільської ради за адресою: село Довге, вулиця Велика, 7 о 9:00.
Лекції медичних працівників будь проводитися у залі засідань Довжанської сільської ради за адресою: село Довге, вулиця Велика, 7 о 10:00.
Скористатися новим обладнанням можна у приміщеннях амбулаторій ЗП-СМ за адресами: село Довге, вулиця Січових Стрільців, 7, село Приборжавське, вулиця Центральна 98/2, село Суха 123а, село Липецька Поляна, вулиця Шкільна, 24.
Разом ми будемо здорові та щасливі! 💚💪
#Довге #ЗдоровяГромада #ЛабораторіяЗдоровя #ДеньЗдоровя