Новини відділу соціального захисту населення

Відбулось засідання координаційної ради з питань запобігання і протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми

12 грудня 2023 року у приміщенні Довжанської сільської ради відбулось засідання координаційної ради з питань запобігання і протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми на території Довжанської громади. Були підведені підсумки 2023 року, де всіма  членами координаційної ради відзвітовано про пророблену роботу у сфері  щодо попередження та протидії насильству та насильству за ознакою статі. Також підбито підсумки  проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

09:21:17 14.12.2023

Працівники відділу соціального захисту населення відвідали Приборжавський ліцей

Сьогодні працівники відділу соціального захисту населення Довжанської сільської ради, спільно з представниками Служби у справах дітей та за участі поліцейського офіцера громади, Коваля І.І., в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля", яка має на меті підвищення усвідомленості та протидії насильству, відвідали Приборжавський ліцей Довжанської сільської ради.

09:51:11 05.12.2023

Що таке булінг?

Сьогодні наш інформаційний меседж присвячений одному з різновидів насильства – БУЛІНГ.

10:33:26 29.11.2023

Старт програми "16 днів проти насильства"

В нашій громаді стартувала «Всеукраїнська програма 16 днів проти насильства». З метою активізації та привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

14:33:24 27.11.2023