Новини відділу соціального захисту населення

Працівники відділу соціального захисту населення відвідали Приборжавський ліцей

Сьогодні працівники відділу соціального захисту населення Довжанської сільської ради, спільно з представниками Служби у справах дітей та за участі поліцейського офіцера громади, Коваля І.І., в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля", яка має на меті підвищення усвідомленості та протидії насильству, відвідали Приборжавський ліцей Довжанської сільської ради.

09:51:11 05.12.2023

Що таке булінг?

Сьогодні наш інформаційний меседж присвячений одному з різновидів насильства – БУЛІНГ.

10:33:26 29.11.2023

Старт програми "16 днів проти насильства"

В нашій громаді стартувала «Всеукраїнська програма 16 днів проти насильства». З метою активізації та привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

14:33:24 27.11.2023

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. У світі постійно відбуваються війни, напади, дискримінація, приниження. Але коли насильство чиниться поруч із нами ми можемо й повинні зупинити його. Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства».

14:28:43 25.11.2023

Робоча нарад у рамках підготовки та проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

23 листопада, у рамках підготовки та проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбулася робоча нарада під керівництвом заступника сільського голови Василя Батрина та за участі начальника відділу соціального захисту населення, начальника служби у справах дітей Довжанської сільської ради, поліцейського офіцера громади, в.о. директора Центру надання соціальних послуг.

14:36:34 23.11.2023