Довжанська сільська територіальна громада
Хустський район, Закарпатська область

Секретар ради

Петканич Наталія Михайлівна. Народилася 10 серпня 1980 року в селі Довге Іршавського району Закарпатської області, громадянка України.

З вересня 1986 року до липня 1997 року навчалася у Довжанській середній школі, де здобула загальну середню освіту.

З 1997 року по 2002 рік навчалася у Львівському національному університеті імені Івана Франка де отримала вищу освіту за спеціальністю “Економічна статистика”.

Трудову діяльність за спеціальністю починала у вищому економічному коледжі “Бакалавр” де працювала викладачем.

З березня 2005 року по листопад 2015 року працювала в Іршавській районній державній адміністрації на посадах: головного спеціаліста управління економіки, відділу інфраструктури, служби у справах дітей, завідувача сектору з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Районної державної адміністрації.

З листопада 2015 року - секретар виконкому Довжанської сільської ради.

Одружена. Разом з чоловіком Петканич Михайлом Івановичем виховує двох синів: Михайла, 2002 року народження та Максима, 2010 року народження.