Фахівці соціальної сфери підвищують кваліфікацію! 26-28 лютого 2025 року у Львові відбувся тренінг для територіальних громад Закарпатської та Чернівецької областей. Участь у заході взяла фахівець із соціальної роботи Довжанського центру надання соці
Фахівці соціальної сфери підвищують кваліфікацію!
26-28 лютого 2025 року у Львові відбувся тренінг для територіальних громад Закарпатської та Чернівецької областей. Участь у заході взяла фахівець із соціальної роботи Довжанського центру надання соціальних послуг – Тетяна Мелеш.
Тема тренінгу: «Розширення навичок психологічної та соціальної допомоги постраждалим особам під час війни та у період післявоєнного відновлення».
Метою навчання було ознайомлення фахівців із особливостями надання підтримки населенню та формування практичних навичок роботи з різними категоріями осіб.
Дякуємо організаторам за корисний досвід та знання, які допоможуть нам ще ефективніше підтримувати громаду!