Довжанська сільська територіальна громада
Хустський район, Закарпатська область

Попик Василь Васильович

Дата: 22.10.2024 10:27

Попик Василь Васильович. Народився 10 травня 1972 року в селі Суха Іршавського району Закарпатської області.

Із 1979 по 1987 роки навчався в Сухівській восьмирічній школі.

З 1987 по 1991 році навчався в Чернівецькому будівельному технікумі за спеціальністю промислове та цивільне будівництво.

З 1992 по 1997 роки навчався на механічному факультеті Львівського лісотехнічного університету. Отримав диплом за спеціальністю "Технологія лісозаготівлі".

З 1998 по 2019 роки працював на різних посадах на лісозаготівельних підприємствах за кордоном.

Одружений. Разом з дружиною Попик Вірою Іванівною виховує трьох дітей: Христину, Ірину та Василя.