Дата: 13.05.2024 16:00

Фото без опису💥Цими днями в урочищі Крушник, у підніжжя Бронецького замку, вирували надзвичайно позитивні емоції та спортивні пристрасті під час дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл ( "Джура"), яка символізує мужність, енергію, наполегливість, згуртованість та патріотизм.

У змаганнях взяли участь 4 рої старшої вікової категорії та 6 роїв середньої вікової категорії, представивши всі заклади освіти нашої громади.

Змагання розпочались зі слів вдячності нашим відважним захисникам та вшанування памʼяті полеглих Героїв України! 🇺🇦

Протягом гри команди демонстрували фізичну підготовку, витривалість, ерудицію, спритність, хоробрість, кмітливість, командний дух та неабияку жагу до перемоги в різних номінаціях-конкурсах:

✔️«Впоряд»,

✔️«Туристсько-спортивна смуга перешкод», ✔️«Рятівник»,

✔️"Відун"

✔️«Орієнтування на місцевості»,

✔️"Фізична підготовка"

✔️«Перетягування линви».

У затятій напруженій боротьбі визначилися переможці!💪🏆

☑️У старшій віковій групі

🥇беззаперечними лідерами виявилися «Довжанські соколи» Довжанського ліцею імені Василя Німчука;

🥈друге місце посіла "Ватра" Броньківського ліцею,

🥉на третій сходинці - "Байрактар" Липецькополянського ліцею.

☑️У середній віковій категорії

🥇перше місце вибороли "Добровольці" Довжанського ліцею імені Василя Німчука;

🥈друге місце посіла команда "Кук" Сухівської гімназії імені Дмитра Креміня;

🥉третє - "Соколята" Приборжавського ліцею.

Переможці представлятимуть нашу громаду на районному етапі змагань в місті Хусті.

Щира вдячність усім, хто доклав зусиль до організації та проведення чудового спортивного свята!

Пишаємось нашою молоддю!👏💪🔥

#Джура_2024