Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земель населеного пункту с. Довге

Дата: 27.03.2024 09:12

ДОВЖАНСЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ   ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

(друге засідання)

Р І Ш Е Н Н Я  №_____

Від  15.12.2023 р.                                                                                     с. Довге

Про затвердження технічної документації

з нормативно грошової оцінки земель

населеного пункту с. Довге

Розглянувши технічну документацію з нормативно грошової оцінки земель  населеного пункту с. Довге, Довжанської сільської ради,  Хустського району Закарпатської області виготовлену ПП «Закарпатський інститут землеустрою», керуючись  ст. 12 Земельного Кодексу України,  ст. 15, 18 Закону України «Про оцінку земель», ст. 26 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію з нормативно грошової оцінки земель  населеного пункту с. Довге, Довжанської сільської ради,  Хустського району Закарпатської області, виготовлену ПП «Закарпатський Інститут землеустрою».

2. Нормативно грошова оцінка земель населеного пункту с. Довге, Довжанської сільської ради, Хустського району Закарпатської області підлягає щорічній індексації  у порядку, визначеному Податковим кодексом України.

3.  Нормативно грошову оцінку землі с. Довге ввести в дію з 01.01.2025 року.

4.  Оприлюднити дане рішення шляхом опублікування у місцевих засобах масової інформації та розмістити на офіційному сайті: dovzhanska-gromada.gov.ua Довжанської сільської ради до 01.07.2024 року.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, енергозбереження, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Сільський голова                                                 Віктор  СИМКАНИЧ