Довжанська громада на шляху покращення рівня безпеки!

Дата: 22.02.2024 10:24

Фото без описуІніціативна група, до складу якої увійшли представники Довжанської сільської ради, Інклюзивно-ресурсного центру, Центру надання соціальних послуг, поліцейський офіцер громади продовжила роботу в проєкті «Аудит безпеки в громаді»!

Новий маршрут – нові виклики!
Стартує маршрут від КНП Центру первинної медичної допомоги (вул. Січових Стрільців, 7) (в народі – «амбулаторія»).

Маршрут №2 схематично зображено на фото.

Фото без опису

Далі вулицею Січових Стрільців до садочку №1, повертаючи праворуч до Відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму та Інклюзивно-ресурсного центру. Продовжуємо маршрут вулицею, на якій розташований «парад храмів» різних конфесій: римо-католицький храм «Зіслання Святого Духа», греко-католицький храм «Святого Іллі», православний «Свято-Успенський» храм та Довжанський ліцей імені Василя Німчука. Далі маршрут переходить на вул. Перемоги повз родзинку нашої громади - Палац-фортецю графів Телекі далі мостом через річку Боржава до відділення Нової Пошти, вул. Перемоги, 32. Кінцевою точкою на маршруті є садочок №2, по вул. Василя Німчука, 12.
Чому саме цей маршрут?
Цей маршрут проходить через саме «серце громади» - площу «П’яц». Одна з головних артерій села, якою рухаються жителі та гості нашої громади, має бути безпечною для кожного.
Друзі, якщо у вас є бажання та спеціалізовані знання в галузі безпеки, долучайтесь до команди, що працює над аудитом!
#Безпека#Громада#АудитБезпеки