Важливе оголошення щодо покращення безпеки в нашій громаді!

Дата: 01.02.2024 14:55

Фото без опису🔐 Важливе оголошення щодо покращення безпеки в нашій громаді! 🔐
Днями у нашій громаді стартував проєкт «Аудит безпеки»! 🛡
Чому це важливо?

👉 Гарантія безпеки: Аудит дозволить нам оцінити рівень безпеки наших об'єктів інфраструктури, щоб забезпечити у громаді найвищі стандарти безпеки.
👉 Захист особистості: Завдяки аудиту ми зможемо виявити можливі ризики та розробити стратегії для захисту особистої інформації кожного з нас.
👉 Взаємодія громади: Аудит – це чудова нагода об'єднати наші зусилля та спільно працювати над забезпеченням безпеки у нашій громаді.
Активні мешканці нашої громади теж можуть долучитися!
Як взяти участь у проєкті?
1️⃣ Підтримка ініціативи: Підтримайте цю ініціативу, висловлюйте свої ідеї та пропозиції щодо покращення безпеки у нашій громаді.
2️⃣ Активна участь: Якщо у вас є бажання та спеціалізовані знання в галузі безпеки, долучіться до команди експертів, яка працюватиме над аудитом.Фото без опису
Для дослідження ми обрали невеличкий маршрут: старт від адмінбудівлі сільської ради, вул. Велика, 7, далі через вул. М. Машкіна, Довжанська школа мистецтв, далі через вул. Куклівська до Довжанської гімназії.
Чому саме цей маршрут?
 Так як ним щодня рухається велика кількість дітей, він має бути безпечним.
Давайте разом зробимо наші села більш безпечними і затишними для кожного з нас.
#Безпека #Громада #АудитБезпеки