Продовжуємо відвідувати навчальні заклади нашої громади в межах Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".

Дата: 06.12.2023 11:09

Фото без описуМи продовжуємо відвідувати навчальні заклади нашої громади в межах Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".

Основною метою кампанії є  – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Сьогоднішній візит був до Броньківського ліцею Довжанської сільської ради.

Покоління сучасних дітей вже не пам'ятає світ до інтернету. За статистикою, 47% українців віком до 9 років регулярно бувають онлайн, а серед підлітків віком до 12 років цей показник сягає 92%. Проте всесвітня мережа створює не лише можливості, а й чимало загроз, зокрема небезпеку сексуального насильства. Ми не можемо зупинити прогрес, але попередивши, розповідаючи і пояснюючи, можемо зробити інтернет безпечнішим для наших дітей.

З навчальною метою школярі переглянули відеоролик "Сексуальне насильство над дітьми Он-лайн".

Важливо, щоб діти розуміли, що зіткнувшись із проблемою, їх завжди підтримають і допоможуть.

За допомогою завжди можна звернутись до:
  відділу соціального захисту населення сільської ради;
  служби у справах дітей;
  поліцейського офіцера громади або зателефонувавши на 102;
  центру надання соціальних послуг;
  зателефонувавши на цілодобову гарячу лінію 116-111 або 116-123.