Працівники відділу соціального захисту населення відвідали Приборжавський ліцей

Дата: 05.12.2023 09:51

Фото без описуСьогодні працівники відділу соціального захисту населення Довжанської сільської ради, спільно з представниками Служби у справах дітей та за участі поліцейського офіцера громади, Коваля І.І., в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля", яка має на меті підвищення усвідомленості та протидії насильству, відвідали Приборжавський ліцей Довжанської сільської ради.

Під час візиту була проведена лекція на тему "Сексуальне насильство над дітьми Он-лайн". Учням 9-11 класів був продемонстрований навчальний відеоролик, а поліцейським офіцером громади була виголошена лекція на тему: "Як не стати жертвами сексуального насильства в Інтернеті".

Працівники відділу соціального захисту населення надали учням цінні поради та рекомендації, які допоможуть їм уникнути сексуального насильства в онлайн просторі. Ми віримо, що збільшення свідомості та розуміння цієї проблеми є кроком до безпечнішого інтернет-середовища для наших дітей.

Нехай ця ініціатива сприяє створенню безпечного та дружелюбного середовища для всіх наших мешканців. Давайте разом працювати над зміною, щоб наша громада була місцем, де кожна дитина відчуває себе захищеною та підтриманою.

#16ДнівПротиНасілля #СексуальнеНасильствоОнлайн #БезпекаДітей #ДовжанськаГромада 💙💛