Робоча нарад у рамках підготовки та проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Дата: 23.11.2023 14:36

Фото без опису23 листопада, у рамках підготовки та проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбулася робоча нарада під керівництвом заступника сільського голови Василя Батрина та за участі начальника відділу соціального захисту населення, начальника служби у справах дітей Довжанської сільської ради, поліцейського офіцера громади, в.о. директора Центру надання соціальних послуг.

Під час наради були обговорено питання:

- статистичні дані щодо вчинення на території громади домашнього насильства та насильства за ознакою статі та стан розгляду звернень щодо насильства;

- алгоритм взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі щодо ефективного виявлення та узгодження реагування на факти вчинення насильства з урахуванням результатів оцінки ризиків, що загрожують постраждалій особі, своєчасне взаємне інформування суб’єктів та здійснення заходів захисту постраждалої особи;

-визначено перелік спільних заходів, які відбуватимуться на території Довжанської громади протягом щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Засідання відбулось у продуктивній співпраці членів робочої групи.