До вашої уваги звіт про роботу ЦНАП Довжанської сільської ради за 9 місяців 2023 року!

Дата: 06.10.2023 16:37

Фото без опису✅Всього Центром разом з Віддаленими робочими місцями  надано 4623 послуги!
4150 з яких,це послуги ,субʼєктом  надання яких є відділи Довжанська сільської ради!

✅Надано Послуг з реєстрації місця проживання- 1512 , з них 1252 послуги це видача Витягу з Реєстру територіальної громади!
Видано 830 Витягів про склад зареєстрованих осіб!
Також нами видано 50 витягів з державного земельного кадастру.

✅Прийнято 56 пакетів документів для виготовлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина для виїзду за кордон!

✅Державним реєстратором зареєстровано за цей період 1026 заяв,повʼязаних з реєстрацію речового права,видачі інформаційних довідок,реєстрація інших прав та обтяжень.

‼️Також за вказаний період наш реєстр територіальної громади поповнився на 433 особи,з них 39 осіб старше 18 років,328 діток до 14 років та 105 дітей з 14до 18 років.

✅Крім того нами надано всього 195 послуг з Державної реєстрації актів цивільного стану
👩‍🍼54 реєстрацій народження дитини
🤵👰2 реєстрації шлюбу