Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу СЕО проєкту документа про оприлюднення детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (02.01) в с. Довге, вул. Лемацька б/н

Дата: 04.10.2023 16:23

Повна назва документа державного планування (далі ДДП), що пропонується та стислий виклад його змісту – Виконавчий комітет Довжанської сільської ради відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою врахування зауважень і пропозицій громадськості повідомляє про оприлюднення Заяви про визначення стратегічно екологічної оцінки до детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (02.01) в с. Довге, вул. Лемацька, б/н, Хустського району, площею 0,07 га кадастровий номер 2121983000:08:001:0712.

1.  Орган, що приймає рішення про затвердження ДДП – Довжанська сільська рада Хустського району Закарпатської області.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення заяви про визначення обсягу СЕО, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: від 04.09.2023 р. і триває до 19.09.2023 р. включно.

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до заяви про визначення обсягу СЕО у період проведення громадських обговорень у письмовому вигляді на поштову адресу та в електронному вигляді на електронну пошту Довжанської сільської ради;

в) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреса – Довжанська сільська рада; поштова адреса: 90154, Закарпатська обл., с. Довге, вул. Велика, буд. 7;електронна адреса: mail@dg.gov.ua.

Завантажити заяву на СЕО можна тут.