Золоті роки: День Людей похилого віку відзначили у Довжанській територіальній громаді

Дата: 02.10.2023 08:12

Фото без описуВважається, що людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано відчути мудрість своїх років. Літня людина має виняткові досвід і терпіння, наполегливість у досягненні поставлених завдань.

В Україні 1 жовтня відзначають міжнародний День людей похилого віку та День ветерана. Цей день покликаний звернути увагу суспільства на проблеми людей похилого віку і знайти способи поліпшити якість життя пенсіонерів.

Тому, з нагоди відзначення Дня людей похилого віку, за підтримки Довжанської сільської ради, працівниками відділу соціального захихисту населення Довжанської сільської ради спільно з Центром надання соціальних послуг було відвідано "підопічних" дідусів та бубусь, а також тих осіб похилого віку, які проживають в місці тимчасового перебування для внутрішньо переміщених осіб та надано невеличкі подарунки у вигляді продуктових наборів.

Від усього серця бажаємо всім міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру, злагоди та щастя! Нехай в цьому стрімкому світі завжди по особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.

Зі святом Вас!!!