Мрії збуваються! Новенький трактор з навісним приладдям CASE 570T BACKHOE LOADERS 4x4, вартістю 77 000 USD, цими днями отримала наша громада

Дата: 29.09.2023 08:19

🔥Мрії збуваються!

Майже кожен з нас у дитинстві мріяв якщо не мати у власності, то хоча б посидіти в такому потужному транспортному засобі.

У нашому випадку це стало можливим завдяки співпраці та реалізації HOVERLA / проєкт USAID в Україні.

Новенький трактор з навісним приладдям CASE 570T BACKHOE LOADERS 4x4, вартістю 77 000 USD, цими днями отримала наша громада. Тож, уже незабаром новостворене комунальне підприємство з благоустрою, зможе використовувати даний трактор для потреб громади.

Дякуємо Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за надану допомогу! Така підтримка від американського уряду та народу надзвичайно важлива для нас в цей непростий час.

Дякуємо нашим захисникам та захисницям за можливість працювати і втілювати плани та задуми!

Наближаємо Перемогу разом! 🇺🇦🇺🇲