Рятувальниками спільно з поліцейським офіцером громади провели операцію «Маячок».

Дата: 21.09.2023 15:30

Фото без опису🚨 З метою перевірки рівня свідомості водіїв та дотримання ними правил дорожнього руху при зустрічі на дорозі з транспортом з увімкненим проблисковим маячком та звуком сирени, в нашій громаді рятувальниками спільно з поліцейським офіцером громади провели операцію «Маячок».

Відповідно до правил дорожнього руху, водій, який бачить спецтранспорт, що рухається з увімкненою сиреною та проблисковими маячками, має надати перевагу у русі такому транспорту. Саме ігнорування цієї норми правил дорожнього руху нерідко призводить до затримки екстрених служб. А від швидкості їх прибуття на місце виклику нерідко залежить життя і здоров’я людей та надання їм допомоги.

І хоча під час проведення операції більшість учасників дорожнього руху сумлінно поступались дорогою автівці екстрених служб, та все ж були і ті, що проявили зухвалість. Останні мали справу з правоохоронцями і були притягнуті до адміністративної відповідальності.

Наполегливо рекомендуємо водіям бути уважними на дорозі та звертати увагу на спецтранспорт!