Відбувся круглий стіл в рамках Всеукраїнського тижня громадського суспільства за участі органів місцевого самоврядування та представників поліції

Дата: 19.09.2023 13:13

Фото без описуВ рамках Всеукраїнського тижня громадського суспільства за участі органів місцевого самоврядування та представників поліції відбулося засідання «круглого столу» під час якого обговорювалося питання співпраці поліції та громадян.

Головною темою зустрічі стала безпека в Довжанській територіальній громаді.

В ході обговорення учасники заходу звернули увагу на такі важливі питання, як самовільне спалювання трави, опалого листя, побутового сміття та керування неповнолітніми особами транспортом, зокрема мотоциклами.

Що стосується спалювання трави ті інших рослинних залишків, яке на жаль, відбувається щороку восени та навесні на полях і на території приватних домоволодінь, то це правопорушення тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність. Громадянам слід пам’ятати, що спалювати сміття, листя або стерню під час війни заборонено! Своїми протиправними діями правопорушники створюють загрозу екологічній та національній безпеці в регіоні.

Щодо другого питання, було наголошено, що дорослим слід не допускати завчасно своїх дітей до керування транспортом, зокрема мотоциклами. Це несе за собою високі ризики травматизму та адміністративну відповідальність.