Відбулося офіційне відкриття паспортної станції у відділенні ЦНАП Довжанської сільської ради!

Дата: 14.09.2023 18:47

Фото без описуВідбулася без перебільшення історична для нашої громади подія – офіційне відкриття "паспортної станції" в приміщенні центру надання адміністративних послуг, участь в якій взяли голова Хустської районної військової адміністрації Віктор Сабадош та його перший заступник Василь Мейсарош.

З моменту створення громади, наше основне завдання незмінне: максимально наближати послуги для жителів нашої громади, робити їх отримання зручним та комфортним.

Разом з тим, послуга з оформлення та видачі паспортів – це саме та послуга, яка ще й посилює спроможність нашої громади.

Відкриттю "паспортної станції" передувала конкретна клопітка робота, яка була запланована нами з самого початку відкриття ЦНАП і, не дивлячись на різні труднощі, успішно завершилась.

Велика вдячність усім, хто брав участь у реалізації цього проекту, і, звичайно, в першу чергу – збройним силам України, завдяки яким ми маємо можливість працювати, ставити собі завдання і досягати результатів.

Тож, тепер в центрі надання адміністративних послуг Довжанської сільської ради можна оформити:

☑️ паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку

☑️ паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм у зв’язку з втратою/викраденням/заміною паспорта громадянина України

☑️ паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.

Більш детально з переліком даних послуг можна ознайомитися тут: https://dovzhanska-gromada.gov.ua/news/1694688696/

Варто зауважити, що дані послуги доступні не тільки для жителів громади, а й для всіх громадян України, незалежно від їх реєстрації чи проживання.

Прийом документів на даному етапі відбуватиметься:

у понеділок та середу з 9.00 до 16.00 к.ч.,

в п’ятницю з 9.00 до 12.00 к.ч.

Наближаємо перемогу разом!💙💛