Повідомлення про початок процедури громадських слухань в рамках процедури громадських обговорень проєкту містобудівної документації «План зонування території села Суха Довжанської сільської ради

Дата: 29.08.2023 14:48

План зонування с. Суха розроблений ФОП Березовська Г.П. на замовлення та відповідно до Рішення третьої сесії восьмого скликання (друге засідання) Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області № 317 від 14.07.21 р.

Громадські обговорення триватимуть з 29.08.23 р. по 29.09.23 р. включно. Громадські слухання відбудуться 15.09.23 р. о 11:00 у приміщенні актової зали Сухівської гімназії

ім. Д. Креміня за адресою: с. Суха, буд. 171.

Детальніша інформація надається у приміщенні адмінбудівлі старостинського округу в с. Бронька та на офіційному веб-сайті Довжанської сільської ради .

За організацію розгляду пропозицій відповідальний голова Довжанської сільської ради Симканич В.М.

Ознайомитися з пояснювальною запискою до ПЗ села Суха можна за посиланням тут.

Ознайомитися з СЕО села Суха можна за посиланням тут.

Переглянути план зонування села Суха можна тут.