Перші результати проєкту «Громадський бюджет» в Довжанській територіальній громаді!

Дата: 31.07.2023 20:52

Фото без описуСьогодні  відбулась зустріч з представниками громадськості старостинських округів Довжанської територіальної громади, де було оголошено переможців  конкурсу проєктних заявок в рамках програми Громадського бюджету. Робоча група приділила багато часу, щоб уважно розглянути всі подані проєкти.

Хочемо відзначити, що ми отримали чудові ідеї від учасників. Кожна проєктна заявка має великий потенціал позитивно змінити життя мешканців населених пунктів громади, зробити їх кращими та комфортнішими для всіх жителів. Отож, після уважного аналізу, робоча група з радістю оголошує переможців, проєкту Громадського бюджету, а саме:

1. Барна Ганну Ігорівну, що представила проєкт "Щасливе дитинство" для облаштування зони відпочинку у селі Бронька.
  2. Гусака Михайла Васильовича, що подав проєкт, спрямований на закупку вуличних тренажерів і облаштування спортивного майданчика селі в Липецька Поляна.
  3. Фечка Каріну Романівну чий проєкт "Щаслива малеча" має на меті створення дитячого майданчика на території паркової зони в селі Довге.
  4. Ісака Михайла Михайловича,  ініціатора проєкту, спрямованого на естетичне облаштування населеного пункту села Приборжавське.
  5. Пальок Оксану Михайлівну, що представила проєкт для облаштування ігрового майданчика в Сухівському ЗДО.

Нехай ці ініціативи приносять користь нашій громаді і роблять її місцем, в якому кожен гордиться жити!

Наступним кроком буде реалізація проєктних заявок і представлення результатів громадськості.