Довжанська громада у дії!

Дата: 11.07.2023 22:47

Фото без описуНаша громада взяла участь у захоплюючому ІІ етапі проєкту "Людський вимір - ефективне управління за допомогою даних, співпраці та залучення громад», що реалізується завдяки підтримці Міжнародної організації з міграції та уряду Канади.

За результатами попереднього етапу, наша громада отримає ноутбук та 8 планшетів з програмним забезпеченням для збору та аналізу даних. Це цінні інструменти, які допоможуть нам ефективно вирішувати проблеми та виклики, що стоять перед нашою громадою.

У рамках ІІ етапу місцева влада та представники громадськості Довжанської територіальної громади взяли участь у діалоговій сесії, результатом якої стало окреслення нагальних потреб громади і шляхи їх вирішення за допомогою співпраці з партнерами та формування робочої групи, що буде втілювати вибраний проект у життя.

Орієнтована вартість проєкту становить 260 тисяч гривень, і це інвестиція у наше майбутнє та покращення умов життя мешканців нашої громади.

Ми дуже вдячні всім, хто знайшов час і бажання взяти участь у даному заході. Особливі слова вдячності хочемо виразити нашим тренерам: Ларисі Бичковій та Анжелі Старовойтовій за чудовий захід.

Разом ми здатні змінювати світ навколо нас!