Розвивайте свій бізнес разом з нами!

Дата: 29.06.2023 11:18

Фото без опису

Громадська організація ФОРЗА запрошує підприємців, які отримують доходи від лісових промислів, до участі в онлайн-опитуванні за посиланням bit.ly/skillsPRO. 📝

Ваші відповіді допоможуть  краще зрозуміти ваші потреби у знаннях та навичках, щоб підготувати безкоштовні тренінги з найактуальніших та необхідних тем. 💪

Опитування спрямоване на визначення потреб підприємців, які займаються:

🌟 Місцевим природним/лісовим туризмом (надання послуг нічлігу, харчування, оренда спорядження та інше).

🍽️ Виготовленням і реалізацією продуктів харчування, пов'язані з лісом (мед, апітерапія, сири, ягоди, гриби, лікарські рослини та інші місцеві продукти).

🎁 Виготовленням і реалізацією нехарчових товарів, пов'язаних з лісом (ремесла, сувеніри та інші вироби).

🪑 Виготовленням продуктів на наданням послуг, пов'язаних з деревинними ресурсами (столярні, теслярські послуги, будівництво, меблі та інше).

🛠️ Надавання послуг (заготівля/валка лісу, прокат спорядження для лісогосподарських робіт та інше).

Не втрачайте можливість для покращення свого бізнесу! Пройдіть опитування за посиланням: bit.ly/skillsPRO !