Дата: 10.02.2023 14:55

Повідомлення про початок процедури громадських слухань в рамках процедури громадських обговарень проєкту містобудівної документації «Генеральний план села Приборжавське Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області».

Генеральний план с. Приборжавське розроблений ФОП Березовська Г.П. на замовлення та відповідно до Рішення третьої сесії восьмого скликання (друге засідання) Довжанської сільської ради Хустського району Закарпатської області№ 317 від 14.07.21 р.

Громадські обговорення триватимуть з 10.02.23 р. по 13.03.23 р. включно. Громадські слухання відбудуться 13.03.23 р. о 13:00 у приміщенні Довжанської сільської ради за адресою: с. Довге, вул. Велика, буд. 7.

Детальніша інформація надається у приміщенні Довжанської сільської ради та на офіційному веб-сайті сільради.

За організацію розгляду пропозицій відповідальний голова Довжанської сільської ради Симканич Віктор Михайлович.

Креслення Генерального плану тут