Грантові можливості для громади

Дата: 10.01.2023 12:15

Фото без описуНовий рік – нові ідеї, нові плани.

Незважаючи на те, що країна перебуває в стані війни і для всіх нас на першому місці – допомога ЗСУ та підтримка внутрішньо переміщених осіб, життя триває і перед нами постають нові виклики та потреби у різних сферах суспільного життя.

За ініціативи начальника відділу економіки Довжанської сільської ради Галини Левко сьогодні відбулася інформаційна зустріч з питання знайомства з проектним менеджментом. Участь у заході взяли керівники та представники комунальних закладів освіти, культури, медицини, а також члени Молодіжної ради.

Галина Володимирівна ознайомила присутніх із грантовими можливостями та поділилася досвідом залучення фінансових ресурсів та успішної реалізації проєктів. Це не тільки залучення додаткових коштів для покращення матеріально-технічної бази закладів, підприємств, установ та організацій громади, а й можливість нових знайомств, особистісного росту та отримання неабиякого досвіду.